Hakkımızda

Esen Bilecik Nakliyat, evden eve nakliyat sektöründe yılların tecrübesi ile müşterilerine güvenilir, sigortalı, ambalajlı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

 

Bozüyük – Bilecik bölgesinin en kapsamlı nakliye hizmetini sunan firmamız, profesyonel nakliyecilerden oluşan bir ekiple tüm eşyalarınızı zamanında ve hasarsız bir şekilde yeni adresinize ulaştırmaktadır.

 

İnsanların gözünün korkmasına sebep olan ağır veya narin eşyaların taşınması, yüksek katlı binalar, dar merdivenlerden çıkarılıp indirilmesi Esen Bozüyük Nakliyat’ın asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde sorun olmaktan çıkmıştır. Eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından incelendikten sonra uygun cam veya balkondan eşyaların direk olarak nakliye aracına yüklenmesi, güvenli bir şekilde yeni adrese ulaşması Bozüyük nakliyat firmamızın tarafından sağlanır.

 

Esen Bilecik Nakliyat, şehir içi nakliyedeki profesyonelliğini tüm Türkiye’ye ulaştırmak için şehirlerarası nakliye sektöründe de sizlere hizmet vermektedir. Uzun mesafelerde eşyaların hasar görmesini önleyecek narin paketle hizmetimiz ve uygun araçlarımız ile eşyalarınız tam zamanında istediğiniz şehir nakledilir.

 

Esen Bilecik Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Kasımpaşa Mahallesi Terakki Caddesi No: A -  10 Kat:3 Bozüyük / Bilecik

Gsm: 0545 440 11 25